تبليغات X
برترین شهر هایی که توانسته اند بیشترین آمار توریست

چین | شهر زیبای پکن
 


پکن به عنوان پایتخت چین یکی از پربازدید ترین شهر های جهان به حساب میرود. دو شهر پکن و شانگهای را میتوان به عنوان بزرگترین شهرهای بیزینسی و توریستی نام برد. پکن سالانه افراد زیادی را برای تجارت به خود جذب میکند اما در کنار این سفر کاری میتوان به بسیاری از نقاط زیبای گردشگری آنجا رفته و از آنها بازدید نمود. بسیاری از مردم در سراسر دنیا برای دیدن دیوار بزرگ چین اقدام میکنند و دیوار چین را میتوان به عنوان یکی از محبوب ترین اماکن تاریخی جهان معرفی کرد. از پربازدیدترین و توریستی ترین نقاط پکن میتوان به دیوار بزرگ چین ، پارک آبی بی های ، شهر ممنوعه و معبد بهشت پکن اشاره نمود. بسیاری از مردم در سراسر جهان کشور چین توانسته هر ساله بر تعداد گردشگران خود در سطح بسیار بالا و چشمگیری بیفزاید و طبق گفته کارشناسان می تواند تا سال 2020 از نظر گردشگری رتبه یک جهان را به خود اختصاص دهد. از میان هتل های نوروزی و بازدید از مناظر زیبای جهان در تعطیلات نوروزی ، چین میتواند انتخاب مناسبی باشد. جهت خرید بلیط هواپیما شانگهای برای تجارات و کارهای خود می توانید به سایت تریپ مراجعه نمایید و به صورت اینترنتی بلیط خود را تهیه کنید.

 

فرانسه | شهر پرطرفدار پاریس

 


کشور فرانسه به دلیل وجود مناطق گردشگری توانسته در سال 2014 رتبه الف را درزمینه ی جذب گردشگر بدست آورد که 7/83 درصد ازکل گردشگران جهان درسال نامبرده برای بازدید این کشور را انتخاب نموده اند. اما به عنوان پربازدید ترین شهر فرانسه میتوان به پاریس اشاره نمود که در طول سال تعداد بسیار زیادی بلیط هواپیما پاریس به فروش می رسد. برج ایفل پاریس به خودی خود میتوان بهانه خوبی برای جذب توریست از سراسر دنیا باشد این برج به مدت 41 سال بلند ترین سازه دنیا بود. از دیگر مراکز تورستی این شهر میتوان به موزه لوور ، خیابان شانزلیزه ، گالری لافایت، پل نئوف، کاخ ورسای و کلیسای نوتردام اشاره نمود .

 

روسیه | مسکو پایتختی توریستی

 


مسکو پایتخت روسیه است که با توجه به سرمای زیاد این شهر باز هم توانسته یکی از پربازدید ترین شهر های دنیا باشد. مسکو جاذبه های توریستی زیادی دارد از جاذبه های آن میتوان به میدان سرخ ، کاخ های کرملین ، کلیسای جامعه سنت باسیل ، گالری ترتیاکوف و تئاتر بولشوی اشاره کرد. میدان سرخ میدان اصلی و مرکزی مسکو میباشد که تمامی بزرگراه های مهم روسیه به این میدان متصل میشوند. کاخ کرملین یکی از مهم ترین مکان های توریستی مسکو میباشد. که مربوط به قرن 19 میلادی است. این کاخ بسیار زیبا و بزرگ میباشد اما عکاسی در این کاخ سلطنتی ممنوع است. برخی از افراد در مسکو عقیده دارند مترو این شهر یک مکان توریستی است زیرا مترو مسکو یه گالری هنری هم به حساب می آید. طراحی فوق العاده زیبای مترو مسکو میتواند یکی از جذاب ترین بخش های سفر به روسیه باشد. برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما مسکو می توانید به وبسایت تریپ مراجعه نموده و حتی به صورت اینترنتی خرید و رزرو خود را انجام دهید.


درباره نویسنده

نظرات

آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:
بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام شما
ایمیل
وب سایت
کد امنیتی *